subota, 14. travnja 2012.

Čelić poražen u Bugojnu

U okviru XIII kola, OKI Čelić je na gostovanju kod lidera na tabeli "ISKRE" iz Bugojna, poražen maksimalnim raezultatom 3:0 (po setovima 25:21, 25:23 i 25:17).
Domaćin zasluženo dolazi do bodova ulaska u Premijer ligu, a Čeliću ostaje žal za bar jednim neosvojenim setom.
Svoju priliku, Čelić je imao u drugom setu, ali iskusni bugojanci nedozvoljavaju iznenadjenje an svom terenu.
Čelićani u treći set ulaze veoma nervozno, a početnih 5:0 za domaćina, bilo je dovoljno za osvajanje nova tri domaća boda za ekipu Iskre. Nervoza pojedinih igrača iz Čelića (Ljaljić i Smajić), koja je plod diskutabilnih odluka jedinog sudije Orhana Delibasica iz Zenice (Predsjednika sudijske organizacije), doprinijela je da i ostali igrači nedaju sve od sebe za što povoljniji rezultat.